Kdo jsme

Za všemi našimi výrobky se skrývá řemeslo. Je to um, který je v rukou našich pracovníků.

Jsme odborníci

Dáváme našim výrobkům vše, co je třeba. Jsme odborníci, pracujeme pečlivě, nakupujeme nejlepší materiály, ze kterých vyrábíme pomocí nejmodernějších technologií. Snažíme se, aby s finálním produktem byl vždy spokojený zákazník, který se k nám opakovaně vrací. Pracujeme na tom, aby naše výroba, byla co nejefektivnější a tím jsme schopni nabídnout lepší ceny pro naše zákazníky.

Naše výroba splňuje náročné požadavky na svařování – jsme certifikováni podle ČSN EN ISO 3834-2, ČSN EN 15085-2 a ČSN EN 1090-1. 

Kvalita je klíč

Kvalita procesů a technologií, ale i know-how se promítá do kvality našich výrobků. Neprodáváme jen výrobky, ale odborné znalosti našich techniků a řemeslníků. Naše technologické linky vyžadují nejvyšší odbornost svářečů. Týká se to jak designu produktu, tak použitých materiálů či požadovaných certifikátů a oprávnění řemeslníků. Udržujeme pořádek a systém ve výrobních prostorech a to vše se odráží ve způsobu, jakým komunikujeme se zákazníkem a jak zjišťujeme jeho potřeby.

LIKO-S: záruka kvality a spolehlivosti

Inovátorský duch nás pohání vpřed. Neustále vymýšlíme a inovujeme – nejen v kovovýrobě. Jako první v Evropě jsme začali vyrábět interiérové příčky, iniciovali jsme trh s pěnovou izolací, nastavujeme trendy. Vrcholem našeho úsilí je vývojové centrum LIKO-NOE. Experimentální vývojové centrum jsme postavili za 27 dní a stali se vítězem kategorie Zdravá kancelář v soutěži Zasedačka roku. Jen osobní rozvoj a vývoj technologií nám umožnil přijít s interaktivní stěnou Smart-i-Wall. Dalším krokem bude unikátní zelená výrobní hala

Rodinná firma

Co pro nás znamená spojení rodinná firma? Vše! LIKO-S stojí na rodinných základech, v byznysu na Baťových podnikatelských principech. Přesvědčte se a navštivte sídlo naší firmy ve Slavkově u Brna. Stále na něčem pracujeme, přesto se na nás vždy můžete obrátit. Už dvě generace ručíme za svou práci. A to, jak se k sobě chováme v rodině, se promítá do života celé firmy. Rodina nám pomáhá překonávat zlé časy v životě i byznysu a radovat se z těch dobrých.

LIKO-SZasedacka rokuCZGBCAMSP